EmfBilişim Proje Süreci

EmfBilişim Proje Aşamaları ; 

 1. Proje hakkında bilgi edinilmesi,
 2. EmfBilişim tarafından proje sorumlusunun belirlenmesi,
 3. Proje sorumlusu ile proje hakkında detaylı bilgi alışverişi
 4. Teklif Formunun hazırlanarak paylaşılması,
 5. Projenin başlangıcı 
 6. Proje Raporlaması 
 7. Projenin teslim edilmesi,
 8. Projenin müşteri tarafından incelenmesi ,
 9. Yönetim Panelinin müşteriye tanıtımı,
 10. Projenin tamamlanması.

EmfBilişim Proje Süreci
EmfBilişim Proje Süreci

 1. Proje hakkında bilgi edinilmesi : EmfBilişim ile iletişime geçerek projenin (web sitesinin) türü ve işlevi hakkında bilgi verilmesidir.
 2. EmfBilişim tarafından proje sorumlusunun belirlenmesi : Projenize (web sitenize) , gerekli donanıma sahip personelin belirlenme sürecidir.
 3. Proje sorumlusu ile proje hakkında detaylı bilgi alışverişi : Projeniz (web siteniz) hakkında proje sorumlusu ile yapmış olduğunuz süreçtir. Proje hakkında detaylı bilgi vererek, isteğinizi sorumlu personele iletirsiniz.
 4. Teklif Formunun hazırlanarak paylaşılması : Proje sorumlusu tarafından bir önceki süreçte vermiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda teklif formu hazırlanarak tarafınıza iletilir.
 5. Projenin başlangıcı : Teklif formunun kabulüne müteakip proje süreci başlar ve teklif formunda belirtilen süre içerisinde tamamlanır.
 6. Proje Raporlaması : Bu aşamada ise proje sorumlunuz tarafından; Aşama (3) 'te vermiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda ilerlemesini aşama aşama sizinle paylaşmasıdır. Bu süreçte direkt müdahale edebilirsiniz. Bu aşama sayesinde tamamen sizin isteğiniz doğrultusunda bir proje (web sitesi)  teslimi temin ediyoruz. (Bu aşamada sadece Aşama (3)'te belirtilen hususlarda düzenleme yapılır. Ekstra taleplerin olması durumunda teklif formu hazırlanır.)
 7. Projenin teslim edilmesi : Proje sorumlusu Aşama (3) ve Aşama (6) daki talepleriniz üzere projenizi oluşturdu ! Projenizi ve yönetim panelinizi tarafınıza teslim ederek inceleme sürecinin tamamlanmasını bekler.
 8. Projenin müşteri tarafından incelenmesi : Aşama (3) ve Aşama (6) daki taleplerinizin sağlanıp, sağlanmadığını kontrol ettiğiniz süreçtir.
 9. Yönetim Panelinin müşteriye tanıtımı : Proje sorumlusu tarafından projenizi (web sitenizi) nasıl yönetebileceğinizi gösteren videolar çekilerek, tarafınıza iletilen aşamadır.
 10. Projenin tamamlanması  : Projeniz tamamlanmıştır. Projeniz (web siteniz)  arama motorlarına dahil edildiği süreçtir.

Müşteri memnuniyetine çok önem veriyoruz. Proje ve EmfBilişim hakkında yorum yapmayı unutmayınız.

Yardıma ihtiyacınız var mı?
EmfBilişim

Merhabalar,

Size yardımcı olmak için buradayız!